Novinky
Dobírka na soukromou adresu

Pro lepší doručení Vaší zásilky jsme přidali mezi způsoby dopravy doručení dobírky na soukromou adresu. Od základní dobírky se liší tím, že dostanete upozonění a v aplikaci DPD Kurýr si...

více
Derwent Procolour

Nyní si v našem e-shopu můžete zakoupit také nové pastelky Derwent Procolour, které spojují měkkou tuhu s dlouhou výdrží ostré špičky. Od výrobce Derwent nabízíme ještě pastelky Coloursoft a Inktense.

více
Kreativní inkousty

Nově nabízíme kreativní inkoustové polštářky. Vytvořte si pozadí, pohlednice, jmenovky a jiné výrobky s vintage pozadím jednoduše. Aplikátorem nanesete inkoust na požadovaný podklad přímo nebo přes šablony. Rozšířili jsme také...

více
Zasílání na Slovensko

Nyní je možné zasílat zásilky i na Slovensko přes Slovenskou poštu. Více info najdete na záložce Doprava a platba.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

O nás

Úvod O nás

Ceteris, s.r.o.

provozuje tyto služby a internetové obchody :


SbohemPevnáLinko.cz


Nabízíme kvalitní a zároveň levné volání přes internet (VoIP), a to již od roku 2007. S námi můžete levně telefonovat za velmi nízké ceny na pevné sítě i na mobily v ČR i v zahraničí. Pokud Vás tato služba zaujala, navštivte naše stránky www.sbohempevnalinko.cz.

 

Zajišťujeme dovoz rozličných komodit a výrobků z Asie v kontrolované kvalitě - reklamních a dárkových předmětů, dárkových plechovek a dřevěných obalů, sportovního zboží a potřeb atp.

 

Zabýváme se poradenstvím v oblasti energií. Pomáháme našim klientům nakupovat zemní plyn a elektřinu podstatně levněji. Vyběr těch nejvýhodnějších dodavatelů v ČR i SR provádíme společně s klientem opakovaně a dlouhodobě, aby úspora byla trvalá.


 

SbohemNudo.cz

 

Naším cílem je prozářit stereotyp dnešní doby. Nabízíme zboží, které Vás zabaví nebo Vám zpříjemní jinou práci. Jako dovozci zboží z Asie jsme se rozhodli Vám nabídnout výrobky, které se do České republiky zatím hromadně nedovážely. 


Naše předsevzetí :

 

Děláme maximum pro to, abychom dokázali, že CETERIS je synonymum pro:
Spolehlivost – dodržíme, co dohodneme,
Vstřícnost – maximální přizpůsobení Vašim potřebám, 
Snadnou komunikaci – rychlá odezva, přesná odpověď

a Entuziasmus - abyste vždy poznali, že co děláme, nás baví.

 

 

 


Najdete nás:
Copyright 2016 - 2018 © SbohemNudo.cz