Novinky
Soutěž o washi pásky

Právě probíhá soutěž o washi pásky

více
Omalovánka zak 1 Kč k nákupu nad 600 Kč

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 600 Kč a více (nezapočítává se poštovné), můžete si do objednávky přidat  jednu z omalovánek ve formátu 25 x 25 cm za cenu 1Kč. Více u...

více
Zásilkovna

Na četná přání přidáváme nový způsob dopravy přes Zásilkovnu.cz.

více
Dobírka na soukromou adresu

Pro lepší doručení Vaší zásilky jsme přidali mezi způsoby dopravy doručení dobírky na soukromou adresu. Od základní dobírky se liší tím, že dostanete upozonění a v aplikaci DPD Kurýr si...

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Adventní kalendář slev

Na každý den od 1. do 24. prosince jsme nachystali zajímavou nabídku. Platnost každé akce je jeden den, tzn. je potřeba vytvořit objednávku v den, kdy vás zaujala.

Věříme, že vás postupně osloví více akcí a dáme vám možnost počkat i na další slevy, abyste ušetřili na zboží i na poštovném.

Připište do objednávky poznámku "advent GO" a zásilku nebudeme posílat hned. Počkáme na další objednávku. Mezi jednotlivými slučovanými objednávkami může být nejvýše 7 dní.

Po uplynutí tohoto termínu nebo poznámce "advent STOP" v další objednávce, odešleme sloučenou objednávku (u dobírek) nebo sloučenou předfakturu.

Za všechno výhodně zakoupené zboží zaplatíte jen jedno poštovné.

U druhé a další objednávky můžete zvolit možnost osobního odběru, aby se dopravné v objednávce vůbec neprojevilo. Když zapomenete, opravíme to ručně :-)

Najdete nás:
Copyright 2016 - 2019 © SbohemNudo.cz