Kategorie      

Diář Smart od Graspa

Přidáno: 10.09.2021
|
Lenka H.

Stejně jako loni, vydalo Graspo dámský diář Smart na příští rok. Jaký je rozdíl oproti tomu letošnímu?

První rozdíl je v provedení. Letos byly dvě vazby - kroužková a klasická lepená. Pro příští rok je k dispozici pouze kroužková verze ve dvou barvách.

 

První barva je starorůžová, doplněná šedou gumičkou a šedou spirálou. Druhá barva se uvádí jako šedá, ale ve skutečnosti je to hodně teplá šedá s nádechem do béžova. Gumička je tmavě růžová a spirála bronzová. Letošní desky s texturou (vypadaly jako látkové) nahradila jemná měkkounká koženka.

 

 

Diář Smart 2022Diář Smart 2022

 

Hlavní rozdíl uvnitř je ten, že zmizela výrazná tmavě červená barva v záhlaví jednotlivých dní. Nový diář je čistě bílý. Rámečky jsou tmavě šedé a vínové, stejně tak i text. To mi hodně vyhovuje, protože vznikl větší prostor pro vlastní dozdobení diáře. Jako správný puntíčkář jsem psací potřeby, washi pásky a samolepky ladila do té červené. Nyní si můžete diář vyzdobit všemi barvami a nic vás nebude rušit.

 

 

Diář Smart 2022

 

 

Rozložení stránek je stejné jako letos, včetně fitness hlídače, pouze zmizel rozvrh hodin. Ten si případně můžete sami dokreslit do volných tečkovaných stránek na konci diáře (je jich tam víc než letos).

 

 

Diář Smart 2022

 

Papír mi přijde o něco hladší a také méně propíjí než letošní.

 

Další výraznou změnou prošly samolepky. Jednobarevné ikony v kolečkách nahradily barevné obrázkové ikony. Mými favority jsou kočička s pejskem. Nechybí i pár textových samolepek.

 

Diář Smart 2022

 

Diář Smart 2022  Diář Smart 2022  Diář Smart 2022

 

Diář Smart 2022

 

Co mi chybí v obou verzích je kapsa na zadní straně. Letos jsem si ji tam sama dolepila a příští rok si ji také vyrobím.

 

Celkově hodnotím všechny změny velice kladně, teď už jen záleží na každém, zda jej osloví nový design. Osobně tento diář doporučuji. Hlavně proto, že má vertikální umístění jednotlivých dní. Sobota i neděle jsou stejně velké jako ostatní dny. Je zde spousta dalších políček pro nápady, sledování činností, na úkoly... . Políčka v měsíčním přehledu, které mi nevyhovují prostě přelepím a nazvu podle sebe. Jediné, co nevyužívám je fitness hlídač (i když bych to pořebovala). Ale vzhledem k tomu, že mám diář jako pracovní, tak bych si musela údaje zapisovat doma a jen je přepisovat.


Zpět na seznam článků
Zavřít

K článku nebyly přidány žádné komentáře vložit nový komentář

Najdete nás:

Způsoby dopravy:

Doprava přes Zásilkovnu

Doprava přes DPD

Slovenská pošta

Copyright 2016 - 2023 © SbohemNudo.cz