Novinky
Omalovánka zak 1 Kč k nákupu nad 600 Kč

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 600 Kč a více (nezapočítává se poštovné), můžete si do objednávky přidat  jednu z omalovánek ve formátu 25 x 25 cm za cenu 1Kč. Více u...

více
Zásilkovna

Na četná přání přidáváme nový způsob dopravy přes Zásilkovnu.cz.

více
Dobírka na soukromou adresu

Pro lepší doručení Vaší zásilky jsme přidali mezi způsoby dopravy doručení dobírky na soukromou adresu. Od základní dobírky se liší tím, že dostanete upozonění a v aplikaci DPD Kurýr si...

více
Derwent Procolour

Nyní si v našem e-shopu můžete zakoupit také nové pastelky Derwent Procolour, které spojují měkkou tuhu s dlouhou výdrží ostré špičky. Od výrobce Derwent nabízíme ještě pastelky Coloursoft a Inktense.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

O nás

Úvod O nás

Ceteris, s.r.o.

provozuje tyto služby a internetové obchody :


SbohemPevnáLinko.cz


Nabízíme kvalitní a zároveň levné volání přes internet (VoIP), a to již od roku 2007. S námi můžete levně telefonovat za velmi nízké ceny na pevné sítě i na mobily v ČR i v zahraničí. Pokud Vás tato služba zaujala, navštivte naše stránky www.sbohempevnalinko.cz.

 

Zajišťujeme dovoz rozličných komodit a výrobků z Asie v kontrolované kvalitě - reklamních a dárkových předmětů, dárkových plechovek a dřevěných obalů, sportovního zboží a potřeb atp.

 

Zabýváme se poradenstvím v oblasti energií. Pomáháme našim klientům nakupovat zemní plyn a elektřinu podstatně levněji. Vyběr těch nejvýhodnějších dodavatelů v ČR i SR provádíme společně s klientem opakovaně a dlouhodobě, aby úspora byla trvalá.


 

SbohemNudo.cz

 

Naším cílem je prozářit stereotyp dnešní doby. Nabízíme zboží, které Vás zabaví nebo Vám zpříjemní jinou práci. Jako dovozci zboží z Asie jsme se rozhodli Vám nabídnout výrobky, které se do České republiky zatím hromadně nedovážely. 


Naše předsevzetí :

 

Děláme maximum pro to, abychom dokázali, že CETERIS je synonymum pro:
Spolehlivost – dodržíme, co dohodneme,
Vstřícnost – maximální přizpůsobení Vašim potřebám, 
Snadnou komunikaci – rychlá odezva, přesná odpověď

a Entuziasmus - abyste vždy poznali, že co děláme, nás baví.

 

 

 


Najdete nás:
Copyright 2016 - 2019 © SbohemNudo.cz