Kategorie      

Rady k výběru zboží

Úvod Tipy

Pastelky

Pastelky HERO jsou pastelky pro běžné použití, doporučujeme je začátečníkům, dětem nebo na doplnění odstínů jiných pastelek. Nabízíme je ve 48 krásných barvách. Jsou velmi vhodné na vybarvování omalovánek typu CAFÉ (vybarvování malých plošek, detailů a tenkých linií).


Pastelky WATERCOLOR jsou měkčí a sytější, ale především se dají rozmývat vodou pomocí přiloženého štětce. Anebo si můžete zakoupit štětec plnitelný, s nímž se pracuje snadněji a přesněji. Pastelky lze samozřejmě použít i na sucho.

 

BIANYO jsou kreativní pastelky v 72 odstínech. Jsou hodně měkké, jsou na olejové bázi a mají hodně syté barvy.


MARCO RAFFINE COLOR jsou umělecké pastelky v 72 odstínech. Jsou hodně měkké, jsou na olejové bázi - tzn. kreslí hladší plochy než pastelky na voskové bázi. Dají se výborně stínovat a vrstvit.


MARCO RENOIR COLOR jsou rovněž umělecké pastelky v 72 nebo 100 odstínech s ještě sytějšími barvami - určené pro pokročilé kreslíře nebo umělce.


JOLLY jsou nejlépe hodnocené neónové pastelky na našem trhu. Vzhledem k tomu, že naše další pastelky neónové odstíny neobsahují, doporučujeme přikoupit k jakékoliv sadě.


Pokud budete kreslit nebo vybarvovat obličeje nebo tělo, neobejdete se bez portrétních pastelek. DERWENT COLORSOFT SKINTONES obsahují 6 odstínů pro dokonalé stínovaní pleti (i různých typů). Pastelky jsou hodně měkké a výborně se hodí i do předstínovaných omalovánek.

Omalovánky

Omalovánky už dávno nepatří do rukou jen dětem, je to úžasná rodinná zábava!

Nabízíme Vám několik omalovánek ve formátu 25x25 cm o 48-96 stranách s tiskem na kvalitním papíru. Určitě si z nabídky vyberete, ať už máte radši květinové motivy, města nebo omalovánky s příběhem. 

Pomůcky

Pastelku budete potřebovat také ořezat, proto si nezapomeňte objednat i pár ořezávátek. Každé ořezávátko se časem ztupí, proto je doporučujeme často obměňovat anebo si nechat na každý druh pastelek jiné.

Jakmile pastelku několikrát ořežete, zjistíte, že se neustále zkracuje, až bude těžké ji udržet v ruce. Proto máme v nabídce také prodlužovač, do kterého zbyteček pastelky nasadíte, utáhnete a můžete malovat dále.

Občas je také potřeba vygumovat přetahy nebo třeba celou plochu. K tomu se výborně hodí elektrická guma.

 

Papírové krabičky, ve kterých pastelky obvykle zakoupíte, nemívají dlouhou životnost. Pastelky se z nich také špatně vytahují. Proto Vám nabízíme několik možností vhodnějšího uskladnění pastelek. Můžete je vložit do zavinovacího pouzdra a mít všech 72 ks na očích. Nebo použijete pouzdro se zipy. V něm sice musíte "listovat", ale zabere méně místa a vidíte i na špičku pastelky. Ta je u zavinovacího pouzdra skrytá pod ochranným páskem. Další možností je pastelky ponechat na stole roztříděné v pestrobarevných plastových boxech. Tyto nádherné barevné boxy však můžete využít i v kuchyni, v koupelně, v pracovně nebo dětském pokoji ...


Další výbornou a prakticku pomůckou jsou čtvercové fólie do omalovánky na podložení právě vybarvované strany. Ptáte se proč ? Jednak se Vám černá tisková barva neobtiskne na druhou stranu, a zároveň nemusíte na pastelku tolik tlačit, aby měla sytější barvu. Podložky si případně můžete přistřihnout na jiný formát. 


Aby Vaše kresby byly dokonalé, doporučujeme využít speciální míchací či leštící tužky.

Blender sjednotí barvu či smíchá více barev dohromady. Leštící tužky také sjednotí barvu, ale povrch lehce zesvětlí a vyleští, černou tužkou vytvoříte krásné stíny. Sjednotit barvy můžete také minerálním lihem, který na vymalovaný obrázek nanesete papírovou těrkou.


Pastely a šablony

Pro začátečníky nebo občasné použití jsou vynikající Mungyo minipastely. V malé krabičce naleznete 48 odstínů - balení je ideální pro použití pro pozadí do omalovánek. Pro milovníky přírodních zemitých odstínů máme kvalitní pastely Gallery. Ideální je také kombinace pastelů v hranolech a v tužce ze sady Cretacolor. V nabídce máme také olejové metalické pastely Cretacolor Aqua Stic Metallic, které jsou rozmývatelné vodou.Pastely lze také nanášet přes plastové šablony. Tyto šablony můžete využít i pro výrobu přáníček, jmenovek, pro scrapbook nebo s nimi vykouzlit zajímavé pozadí k obrázkům.


Kreativní inkousty


Kreativní polštářky napuštěné inkoustem Distress Ink lze jednoduše nanášet aplikátorem na papír přímo nebo přes šablony. Inkousty lze zakoupit samostatně nebo v sadách. Nanášení je velice jednoduché, díky aplikátoru se neušpiníte. Díky kreativním inkoustům můžete vyrábět krásná přání, jmenovky, pozadí na obrázky. Barvy jsou vodou ředitelné a při nanesení aplikátorem se nepropíjí na druhou stranu.

Ochranná skla na mobil

Pro ochranu displeje Vašeho telefonu doporučujeme použít tvrzené sklo. Sklo dokonale přilne na displej, ochrání jej proti poškrábání a při pádu absorbuje náraz. Pokud je náraz velký, sklo se rozříští a jednoduše jej sloupnete. Displej zůstane v pořádku. Stačí nalepit sklo nové. Cena nového displeje je mnohem dražší než zakoupení nového skla.

 

Sportovní pomůcky

Pro ochranu Vašich rukou při posilování jsou ideální naše rukavice do posilovny. Můžete si vybrat s omotávkou nebo bez ní. Nabízíme v různých velikostech.Najdete nás:

Způsoby dopravy:

Doprava přes Zásilkovnu

Doprava přes DPD

Slovenská pošta

Copyright 2016 - 2022 © SbohemNudo.cz