Novinky
Omalovánka zak 1 Kč k nákupu nad 600 Kč

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 600 Kč a více (nezapočítává se poštovné), můžete si do objednávky přidat  jednu z omalovánek ve formátu 25 x 25 cm za cenu 1Kč. Více u...

více
Zásilkovna

Na četná přání přidáváme nový způsob dopravy přes Zásilkovnu.cz.

více
Dobírka na soukromou adresu

Pro lepší doručení Vaší zásilky jsme přidali mezi způsoby dopravy doručení dobírky na soukromou adresu. Od základní dobírky se liší tím, že dostanete upozonění a v aplikaci DPD Kurýr si...

více

Soutěž o washi pásky

Úvod Soutěž

Soutěž o washi pásky


Vyhlašujeme soutěž o balíček 6 pásek. Stačí když nám zašlete fotku s použitou washi páskou - může to být přilepený obrázek, stránka z diáře - prostě cokoliv, na co jste washi pásku použili.
Výherce bude vybrán losováním. Nejzajímavější nápady navíc odměníme 3 washi páskami.

Pravidla soutěže:
Pošlete fotku výtvoru, předmětu, diáře atd., kde jste použili washi pásku - foto čehokoliv ozdobeného washi páskou.

Netrváme na použití washi pásek z našeho e-shopu, můžete použít jakékoliv, případně lze využít i dekorační pásky, které nejsou přímo z rýžového papíru.

Vyhrát může úplně každý, jelikož jednu výhru (balíček 6 pásek) budeme losovat a navíc nejlepší nápady odměníme 3 washi páskami. Počet balíčků „za nápaditost“ zatím není stanoven. Rozhodneme se dle počtu nápadů, které nás zaujmou.

Fotografie zasílejte e-mailem nebo přes uschovna.cz (adresát sbohemnudo@ceteris.cz) nebo do zprávy na facebooku. Zveřejníme je najednou.

Do soutěže přijímáme pouze vlastní fotografie. Pošlete originální fotografii bez úprav - my ji případně upravíme - zesvětlíme, ztmavíme či ořízneme. Zasláním fotografií ručíte, že jde o vaši autorskou fotografii vlastního předmětu.

Účastí v soutěži souhlasíte s vystavením na našem webu a facebooku, případně dalším použitím společností Ceteris s.r.o., provozovatelem eshopu sbohemnudo.cz.

Uzávěrka soutěže je 30.04.2019. Vítěze vyhlásíme 7.5.2019.

Vaši účast v soutěži navíc odměníme slevou 20% na washi pásky z našeho e-shopu. Slevu můžete využít ihned po odeslání soutěžní fotky do 30.5.2019 a bude vám odečtena až při potvrzení objednávky. Pro rychlejší vyřízení objednávky uveďte do poznámky SLEVA WASHI.

Najdete nás:
Copyright 2016 - 2019 © SbohemNudo.cz