Soutěž o washi pásky

Soutěž o washi pásky


Vyhlašujeme soutěž o balíček 6 pásek. Stačí když nám zašlete fotku s použitou washi páskou - může to být přilepený obrázek, stránka z diáře - prostě cokoliv, na co jste washi pásku použili.
Výherce bude vybrán losováním. Nejzajímavější nápady navíc odměníme 3 washi páskami.

Pravidla soutěže:
Pošlete fotku výtvoru, předmětu, diáře atd., kde jste použili washi pásku - foto čehokoliv ozdobeného washi páskou.

Netrváme na použití washi pásek z našeho e-shopu, můžete použít jakékoliv, případně lze využít i dekorační pásky, které nejsou přímo z rýžového papíru.

Vyhrát může úplně každý, jelikož jednu výhru (balíček 6 pásek) budeme losovat a navíc nejlepší nápady odměníme 3 washi páskami. Počet balíčků „za nápaditost“ zatím není stanoven. Rozhodneme se dle počtu nápadů, které nás zaujmou.

Fotografie zasílejte e-mailem nebo přes uschovna.cz (adresát sbohemnudo@ceteris.cz) nebo do zprávy na facebooku. Zveřejníme je najednou.

Do soutěže přijímáme pouze vlastní fotografie. Pošlete originální fotografii bez úprav - my ji případně upravíme - zesvětlíme, ztmavíme či ořízneme. Zasláním fotografií ručíte, že jde o vaši autorskou fotografii vlastního předmětu.

Účastí v soutěži souhlasíte s vystavením na našem webu a facebooku, případně dalším použitím společností Ceteris s.r.o., provozovatelem eshopu sbohemnudo.cz.

Uzávěrka soutěže je 30.04.2019. Vítěze vyhlásíme 7.5.2019.

Vaši účast v soutěži navíc odměníme slevou 20% na washi pásky z našeho e-shopu. Slevu můžete využít ihned po odeslání soutěžní fotky do 30.5.2019 a bude vám odečtena až při potvrzení objednávky. Pro rychlejší vyřízení objednávky uveďte do poznámky SLEVA WASHI.

Najdete nás: Způsoby dopravy:

Doprava přes Zásilkovnu       Doprava přes DPD       Doprava přes Českou poštu

 

Copyright 2016 - 2020 © SbohemNudo.cz