Kategorie      

Kreativní tvoření

Do nabídky e-shopu jsme zařadili pomůcky pro papírové kreativní tvoření.

Blíží se Vánoce a je čas na vytvoření vánočních dekorací, přáníček či jmenovek. Do nabídky jsme přidali různé pomůcky, díky kterým se Vám budou snadno vytvářet.

 

A co tedy v nabídce najdete?

 

Kartičky pro papírová přání z pevného kartonu s obálkou pro tvorbu přání o velikosti 13x13 cm. Díky nim Vám odpadnou starosti se sháněním kartónu, jeho stříháním a hledáním vhodné obálky. Můžete se hned pustit do tvoření. Papír je pevný, můžete na něj použít různé techniky. Přáníčka lze pomalovat pastelkami, fixami, lze je ozdobit přes šablony anebo použít scrapbooking (tzn. vrstvení různých dekorací na zajímavý podklad).

 

Papírové výřezy jsou tvary vyříznuté z pevného papíru. V nabídce máme štítky pro výrobu visaček či jmenovek, ozdobné motýlky, srdce, květiny a bordury - což jsou ozdobné vyřezávané pruhy různých dekorů. Tyto výřezy je možné nabarvit, posypat třpytkami nebo jinak dotvořit a potom je nalepit na přání, obrázek nebo třeba krabičku.

 

Kreativní inkousty je možné použít jako základní plochu pro přání. Lze je nanést pomocí aplikátoru pro vintage plochu nebo pomalovat celou plochu, použijete-li tekutý inkoust. Spojením aplikátoru, různých barev a plastové šablony můžete vytvořit naprosto úžasné pozadí. Polštářky také poslouží pro razítka.

 

Razítka - nyní v nabídce najdete především vánoční motivy - sněhové vločky, vánoční ozdoby, zvonečky. Pro gumová razítka použijte akrylový blok. Na přáních budou také luxusně vypadat razítkové mandaly.

 

Na pozadí lze také využít plastové šablony. Máme velký výběr různých motivů vhodných pro pozadí do omalovánek až po zajímavé obrázky vhodné pro přání či na textil. Aktuálně zde nejdete také šablonu sněhových vloček. Použijete-li šablony ve spojení s pastely, nezapomeňte obrázek zafixovat (stačí lak na vlasy). Pro lepší nanášení barvy přes šablonu na textil můžeme doporučit tupovací štětce.

 

Na dotvoření přáníček - na různé tvary nebo písmo je nejlepší použít fixy nebo štětce. Wink of Luna jsou metalické štětce, Wink of Stella je průhledná barva se třpytkami. Použijete-li Stellu přes Lunu, získáte krásný metalickotřpytivý efekt. Na černé plochy nebo výrazné písmo můžeme doporučit Kuretake Brush Pen No.22, na drobné detaily Mangaku. Těmito štětci lze vybarvit i tvary pomocí šablon. Na barevné doplnění použijte oboustranné akvarelové fixy Kuretake nebo Lyra.

 

Zde je příklad bleskově vytořeného přání:


Potřebujete:

papírové přání, papírové výřezy, Wink of Luna, Distress inkoustový polštářek a aplikátor.

Aplikátorem krouživými pohyby nanesete inkoustovou barvu na papír (na obrázku použita levandulová barva). Po zaschnutí si Wink of Luna vybarvíte požadovaná místa (použita fialová), napíšete nápisy a nalepíte výřezy (srdce a bordura).

 

 

Inspirace pro papírové tvoření

 

P.S.: Tohle je jen ukázka. Věříme, že Vaše výtvory budou krásnější, zářivější a nápaditější :o).

Najdete nás:

Způsoby dopravy:

Doprava přes Zásilkovnu

Doprava přes DPD

PPL logo

Copyright 2016 - 2024 © SbohemNudo.cz