Novinky
Omalovánka zak 1 Kč k nákupu nad 600 Kč

Pokud nakoupíte zboží v hodnotě 600 Kč a více (nezapočítává se poštovné), můžete si do objednávky přidat  jednu z omalovánek ve formátu 25 x 25 cm za cenu 1Kč. Více u...

více
Zásilkovna

Na četná přání přidáváme nový způsob dopravy přes Zásilkovnu.cz.

více
Dobírka na soukromou adresu

Pro lepší doručení Vaší zásilky jsme přidali mezi způsoby dopravy doručení dobírky na soukromou adresu. Od základní dobírky se liší tím, že dostanete upozonění a v aplikaci DPD Kurýr si...

více
Derwent Procolour

Nyní si v našem e-shopu můžete zakoupit také nové pastelky Derwent Procolour, které spojují měkkou tuhu s dlouhou výdrží ostré špičky. Od výrobce Derwent nabízíme ještě pastelky Coloursoft a Inktense.

více
Novinky a akce e-mailem
Chcete od nás dostávat novinky přímo na svůj e-mail?

Sleva 10% na vše do 1.1.2019

Úvod Novinky Sleva 10% na vše do 1.1.2019

Objednáte-li si i na Štědrý den, tak dostanete odměnu v podobě metalických pastelek Marco Raffine, které přibalíme do každé objednávky v min. výši 300 Kč. Bude-li vaše objednávka za 600 Kč a výše, získáte navíc slevu 10% na celý nákup. Tato sleva 10% bude platná do konce roku (pastelky jsou pouze akce pro 24. den). Slevu odečteme dodatečně.

 

 Vzhledem k tomu, že naše pobočka Zásilkovny, odkud zboží zasíláme nebude mít do konce roku otevřeno, budeme mít také volno a zásilky budeme odesílat až 2.1.2019.
Objednávky s adventními slevami od 22.12. vám můžeme sloučit s jakoukoliv další objednávkou do konce roku.

Najdete nás:
Copyright 2016 - 2019 © SbohemNudo.cz